Nev Sağlık Grubu
EN

Nev Fsm Hastanesi Güzellik Ünitesi’ndeki cihazlar;

Aqua Peel Cilt Bakım Cihazı – Medical Cilt Bakımı

Aqua peel ile cilt temizliği ve cilt sorunlarının giderilmesi adına geliştirilmiş bir sistemdir. Cihazın döner başlığı ve özel solüsyonları sayesinde ciltteki sorunların giderilmesinde son derece etkili bir cilt bakımı seçeneği haline gelmiştir. Üç aşamadan meydana gelen işlemde cilt yapısına uygun solüsyon tipleri bulunmaktadır.

Yaşlanmaya bağlı cilt bozulmalarının da önüne geçebilmek ve cilt elastikiyeti ile dirliğini koruyabilmek içinde uygulanabilir.

Aqua Peel Cilt Bakımı,

  • Yüzeysel kırışıklıkların azaltılmasında ve giderilmesinde etkilidir. Akne ve siyah noktaların yok edilmesinde etki gösterir.
  • Pürüzlü cilt yapısının yumşatılmasına ve cilt gözeneklerinin açılmasına yardımcı olmaktadır.
  • Tek uygulamada temizleme, peeling, ekstraksiyon, hidrasyon ve antioksidan sağlar.
  • Kısa bir uygulama süresi bulunmaktadır. Cildin yenilenmesinde ve daha pürüzsüz bir hale gelmesinde katkı sağlar.
  • Cerrahi bir müdahale olmadan kısa bir süre içerisinde uygulanmaktadır. Sonuçları hemen gözle görülür.

 

Onda Cool Waves – Bölgesel İncelme – Sıkılaşma – Selülit

Onda coolwaves adlı cihaz kişilerin ciltlerindeki sarkmaların toparlanmasında, cilt sıkılaştırmada ve selülit tedavisinde başarılı sonuçlar alınan soğuk dalga terapisidir.

Onda denilen soğuk hava terapisi yöntemi diğer radyofrekans tedavilerine nazaran derinin yüzeyinde belirli oranlarda enerji kaybını önler. Hiçbir şekilde deri üzerinde enerji kaybına neden olmadan esas olarak yağ hücrelerini hedef alan bir cihazdır.

Bu yöntemle ısı alttan üstte doğru yayılmaya başlar. Diğer yöntemlerde olduğu gibi aşağıya doğru inen ısı etkisi onda coolwaves terapisinde olmamaktadır. Mikro dalgaların frekansı diğer yöntemlere nazaran 1000 kat daha hızlıdır. Bu sayede tek seans bile etkili olabilir. Aynı zamanda seans sürelerinde kısalma olur.

Duetto Mt Evo  - Lazer Epilasyon

Duetto Mt Evo adlı lazer sistemi ile bilindiği üzere diğer lazer cihazlarına göre daha hızlı sonuç alınması mümkündür ve daha güçlü bir sistemi vardır.

Epilasyon sırasında kıl köklerine daha iyi ulaşmak için iki dalga boyu atışı hem tek seferde hem ardı ardına kombine olarak atış yapılabilir.

Cihazda yer alan hava soğutma sistemiyle kişiye ağrısız ve acısız konforlu bir epilasyon uygulaması yapılır.

Duetto Mt Evo denilen lazer cihazı cilt üzerinde birçok rahatsızlıkların hızla iyileşmesini sağlar. Şu hastalıkların azalmasında etkilidir:

  • Vasküler tedavilerde,
  • Güneş ve cillte oluşan kırmızı lekelerde,
  • Tüm vücut epilasyon uygulamalarında,
  • Cilt gençleştirme uygulamasında.